English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Modelis | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Tips | Gaisa dzesēšana (veidnes temperatūras regulators) |
| Dzesēšanas metode | Ūdens dzesēšana |
| Vienības struktūra | Integrāls |
| Izvēlētais spriegums | 380V/50HZ |
| Kompresora numurs | 1 |
| Kompresora zīmols | Copeland (importēts no Amerikas) |
| Dzesēšanas jauda | 36kw |
| Temperatūras diapazons | 5°C - 90°C (izplūdes ūdens temperatūra) |
| Trokšņa līmenis | Īpaši kluss |
| Lietojumprogrammu lauki | Galvanizācija |
| Aplikācijas mašīna | Precīzijas darbgaldi |
| Citi lietojumprogrammu scenāriji | Alus darītava, dzērienu rūpnīca, pārtikas rūpniecība un citas nozares, kurās nepieciešama zema temperatūra |
| Sertifikācija | ISO, CE |
| Stāvoklis | Jauns |
| Izmērs | 14075132cm |
| Specifikācija | Svars 600kg |
| Izcelsme | Ķīna |
| Preču zīme | AQWK |
| HS kods | 8419899090 |
| Transporta pakotne | Koka futrālis |
| Piegādes laiks | 15-20 dienas |
| Garantija | 2 gadu garantija + 10 gadu efektīva apkalpošana + mūža apkope |
| Pēcpārdošanas serviss | Servisa mašīna ārzemēs |
| Izvēles funkcijas | RS485 sakaru funkcija, importētais mikrodatora/PLC vadības režīms |
Kompresora rūpnieciskā ūdens dzesētāja iekārta (aukstā un karstā integrētā tipa) integrē elektriskās apkures un kompresijas dzesēšanas komponentus ar plašu temperatūras regulēšanas diapazonu no -120 ℃ līdz 350 ℃, ja par siltumnesēju tiek izmantota termiskā eļļa. To plaši izmanto ķīmisko reakciju un materiālu testēšanas nozarēs, kas atbilst dažādām ražošanas procesa prasībām bez nepieciešamības nomainīt siltumnesēju.
Plašs temperatūras regulēšanas diapazons: izmantojot siltuma pārneses eļļu kā vidi, tas var sasniegt lielas temperatūras svārstības no -120 ℃ līdz 350 ℃, novēršot problēmas ar siltuma apmaiņas vides nomaiņu.
Stabils konstrukcijas dizains: Kompresora rūpnieciskā ūdens dzesētāja iekārta sastāv no siltuma pārneses eļļas, cirkulācijas sūkņa, apkures caurules, dzesēšanas siltummaiņa, saldēšanas sistēmas, temperatūras kontroles sistēmas, cauruļvada un rāmja, veidojot uzticamu siltumnesēja cirkulācijas cilpu.
Kvalitātes nodrošināšana: Stingra kvalitātes kontrole, lai piegādātu pirmās klases produktus, kas atbilst ISO un CE standartiem
Cenu noteikšanas filozofija: piedāvājiet saprātīgas cenas, lai panāktu abpusēji izdevīgu sadarbību ar globālajiem partneriem
Ilgtermiņa vīzija: nodibiniet ilgtermiņa draudzīgas biznesa attiecības, kuru pamatā ir uzticama produkta veiktspēja
Garantijas serviss: 2 gadu garantija, 10 gadu stabila veiktspēja un mūža apkope
Tehniskais atbalsts: sniedziet ārzemju pakalpojumus uz vietas un savlaicīgus risinājumus lietošanas problēmām
AQWK ir profesionāls gaisa dzesēšanas dzesētāja ražotājs un piegādātājs Ķīnā. Mums ir sava rūpnīca. Laipni lūdzam konsultēties un iegādāties.
Mobile/WeChat: +86-13336655820
E-pasts:sales9188@foxmail.com