English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAugstas efektivitātes dzesēšanas ūdens dzesētājs ir saderīgs ar ūdens dzesēšanas cirkulācijas dzesētāju, atbilst CE un RoHS standartiem, darbojas īpaši klusi, tam ir visaptverošs drošības dizains un profesionāls aizjūras pēcpārdošanas atbalsts. AQWK ir profesionāls gaisa dzesēšanas dzesētāja ražotājs un piegādātājs Ķīnā. Mums ir sava rūpnīca. Laipni lūgti konsultēties un iegādāties!
Vispusīga drošības aizsardzība: Aprīkots ar cauruļvada sprādziendrošu aprīkojumu un BY-PASS karstā ūdens spiediena atlaišanas cilpu. Augstas efektivitātes dzesēšanas ūdens dzesētājam ir lieliski drošības mehānismi un kļūdu displejs, kas ļauj viegli remontēt un apkopt bez profesionālām prasmēm.
Izturīga kvalitātes nodrošināšana: 304 nerūsējošā tērauda integrētie cauruļvadi samazina cauruļu pretestību un rūsu. Izolēta elektriskā kārba pagarina elektroierīču kalpošanas laiku, ko iegūst no tādiem slaveniem zīmoliem kā OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB un WEST.
Inteliģenta un elastīga darbība: augstas efektivitātes dzesēšanas ūdens dzesētājs atbalsta automātisku gaisa izvadīšanu pēc palaišanas un apkures jaudas pārslēgšanu. Izvēles RS485 komunikācijas funkcija realizē automatizētu pārvaldību ar vadības režīmu, kuru var izvēlēties kā importētu mikrodatoru vai PLC.
Pielāgojama pielāgošanās spēja: vairāku punktu temperatūras vadības bloks, eļļas sūkņa zirgspēki un sildīšanas jauda ir pielāgojami. Papildu funkcijas ietver gaisa izpūšanu un eļļas atgriešanu, kā arī tūlītējas dzesēšanas atgaitas eļļas izslēgšanu.
| Modelis | AQO-09L |
| Tips | Eļļas veids (pelējuma temperatūras mašīna) |
| Dzesēšanas metode | Eļļas dzesēšana |
| Vienības struktūra | Integrāls |
| Jauda | 9kw |
| Izvēlētais spriegums | 380V/50HZ |
| Kompresora numurs | 1 |
| Trokšņa līmenis | Īpaši kluss |
| Lietojumprogrammu lauki | Plastmasas apstrāde |
| Aplikācijas mašīna | Precīzijas darbgaldi |
| Citi lietojumprogrammu scenāriji | Alus darītava, dzērienu rūpnīca, pārtikas rūpniecība un citas nozares, kurās nepieciešama zema temperatūra; piemērots telpām ar augstu apkārtējās vides temperatūru |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Stāvoklis | Jauns |
| OEM/ODM | Atbalstīts |
| Izpildes laiks | 15 dienas |
| Garantijas periods | 2 gadi (ar 10 gadu efektīvu apkalpošanu un mūža apkopi) |
| Pēcpārdošanas serviss | Inženieru serviss ārzemēs |
| Preču zīme | AQWK |
| Transporta pakotne | Koka futrālis |
| Specifikācija | Svars 74 kg |
| Izcelsme | Ķīna |
| HS kods | 8419899090 |
| Temperatūras diapazons | 15°C - 180°C (ienākošā vide) |
| Izvēles funkcijas | Gaisa pūšanas un atgaitas eļļas atgriešana, tūlītēja dzesēšanas atgaitas eļļas izslēgšana, RS485 sakaru funkcija, importēts mikrodatora/PLC vadības režīms |
Kvalitātes garantija: Stingra kvalitātes kontrole, lai nodrošinātu pirmās klases, uzticamus produktus
Cenu noteikšanas filozofija: piedāvājiet saprātīgas cenas, lai panāktu abpusēji izdevīgu sadarbību ar globālajiem partneriem
Ilgtermiņa sadarbība: Mērķis ir izveidot ilgtermiņa draudzīgas biznesa attiecības, kuru pamatā ir savstarpēja uzticēšanās
Garantijas serviss: 2 gadu garantija, 10 gadu stabila veiktspēja un mūža apkope
Tehniskais atbalsts: profesionālu inženieru serviss ārzemēs savlaicīgai uzstādīšanai, apmācībai un problēmu risināšanai