English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик
Kas nodrošina stabilu darbību? ASV importēts Copeland kompresors + OMRON/FUJI/TE/LG elektriskās daļas ilgākam kalpošanas laikam.
Kā izvairīties no aizsprostošanās un rūsas? Bezskābekļa vara cauruļu metināšana + 304 nerūsējošā tērauda integrētie cauruļvadi.
Vai tas var ietaupīt enerģiju? Augstas efektivitātes iztvaicētājs un kondensators, kas samazina enerģijas patēriņu par vairāk nekā 30%.
Vai darbība ir elastīga? 3 kompresori (8ACH modelis ar 2 galviņu grupām atsevišķai/kopīgai lietošanai) + apkures jaudas pārslēgšana.
Atbalsta automatizēto pārvaldību? Izvēles RS485 komunikācija + importēta mikrodatora/PLC vadība (pēc izvēles).
Viegli kopjams? Perfekta drošības aizsardzība, kļūdu displejs un ērts remonts bez profesionālām prasmēm.
AQWK koncentrējas uz augstas kvalitātes karstās un aukstās integrētās eļļas veidņu nodrošināšanu. Produkti ir izturējuši dubultos starptautiskos CE un RoHS sertifikātus. Tie atbilst starptautiskajām normām drošības standartu un vides aizsardzības prasību ziņā. Ar dubultām kvalitātes un atbilstības garantijām tos var droši izmantot dažādos rūpnieciskās ražošanas scenārijos.
Kā profesionāla ierīce, kas apvieno karstās un aukstās funkcijas, šī eļļas temperatūras kontroles iekārta lieliski darbojas galvenajos veiktspējas parametros. Ieplūdes ūdens temperatūras pielāgojamības diapazons ir no 5 ℃ līdz 98 ℃, kas var precīzi atbilst dažādu ražošanas procesu diferencētām prasībām attiecībā uz ieplūdes ūdens temperatūru. Neatkarīgi no tā, vai tas ir zemas temperatūras dzesēšana vai vidējas un augstas temperatūras temperatūras kontroles scenāriji, tas var stabili izvadīt. Ar dzesēšanas jaudu 12,5 kW, tas var ātri sasniegt siltuma apmaiņu, efektīvi regulēt eļļas temperatūru, nodrošināt nemainīgu temperatūru ražošanas procesā un palīdzēt uzlabot produktu formēšanas precizitāti un ražošanas efektivitāti.
Karstā un aukstā integrētā eļļas veidne ir saderīga ar standarta rūpniecisko spriegumu 380V/50HZ. Tam nav nepieciešamas papildu modifikācijas esošajā rūpnīcas barošanas sistēmā, un to var tieši savienot ar ražošanas līniju, ievērojami vienkāršojot uzstādīšanas procesu un samazinot izvietošanas izmaksas. Turklāt šim aprīkojumam ir gaisa dzesēšanas konstrukcija, kas procesa laikā nodrošina īpaši klusu darbību. Tas var efektīvi samazināt trokšņa piesārņojumu rūpnieciskās ražošanas vidē, radot ērtāku darba atmosfēru darbnīcu operatoriem un līdzsvarojot iekārtu praktiskumu un lietotāja pieredzi.
AQWK ir profesionāls apkures vadības iekārtu ražotājs un piegādātājs Ķīnā. Mums ir sava rūpnīca. Laipni lūdzam konsultēties un iegādāties.
| Modelis: | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Veids: | Gaisa dzesēšana |
| Dzesēšanas metode: | Ūdens dzesēšana |
| Vienības struktūra: | Integrāls |
| Spriegums: | 380V/50HZ |
| Kompresora numurs: | 3 (Importēts Koplendā, ASV) |
| Trokšņa līmenis: | Īpaši kluss |
| Temperatūras diapazons: | 5°C-98°C (ienākošais ūdens), -30°C līdz +350°C (darba stāvoklis) |
| Dzesēšanas jauda: | 12,5kw |
| Pielietojuma lauki: | Galvanizācija, alus darītava, dzērienu rūpnīca, pārtikas rūpniecība, valstis ar augstu apkārtējās vides temperatūru |
| Lietošanas mašīna: | Precīzijas darbgaldi |
| Sertifikācija: | CE, RoHS |
| Stāvoklis: | Jauns |
| Piegādes laiks: | 15-20 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Pēcpārdošanas serviss: | Aizjūras mašīnu serviss |
| Preču zīme: | AQWK |
| Transporta pakete: | Koka futrālis |
| Specifikācija: | 120 kg |
| Izcelsme: | Ķīna |
| HS kods: | 8419899090 |
Ideāli piemērots nozarēm, kurās nepieciešama zemas temperatūras kontrole (alus darītava, dzērieni, pārtika utt.) un reģioniem ar augstu apkārtējās temperatūras temperatūru. Ar gadiem ilgu ražošanas pieredzi mēs piedāvājam rūpnīcas tiešās veicināšanas cenas, uzticamu kvalitāti, ko nodrošina augstākā līmeņa komponenti, un globālu pēcpārdošanas atbalstu. Karstās un aukstās integrētās eļļas veidnes unikālais dizains pielāgojas ekstremāliem darba apstākļiem, apmierinot dažādas ražošanas vajadzības.
Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums:
Mobile/WeChat: +86-13336655820
E-pasts:sales9188@foxmail.com