English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикKā nodrošināt stabilu darbību?
Eļļas tipa plastmasas iesmidzināšanas veidņu temperatūras kontrolieris izmanto importētu Copeland kompresoru no ASV un elektriskās sastāvdaļas no OMRON/FUJI/TE/LG, tādējādi nodrošinot ilgāku kalpošanas laiku.
Kā novērst aizsērēšanu un rūsu?
Eļļas tipa plastmasas iesmidzināšanas veidņu temperatūras regulators izmanto skābekli nesaturošu vara caurules, kas metinātas ar integrētu 304 nerūsējošā tērauda cauruļvadu.
Cik tas ir energoefektīvs?
Mēs izmantojam augstas efektivitātes iztvaicētājus un kondensatorus, samazinot enerģijas patēriņu par vairāk nekā 30%.
Vai tas darbojas elastīgi?
Aprīkots ar 3 kompresoriem (8ACH modelis, ar 2 kompresora galviņām, var izmantot neatkarīgi vai kopā), un tam ir sildīšanas jaudas pārslēgšana.
Vai tas atbalsta automatizētu pārvaldību?
Eļļas tipa plastmasas iesmidzināšanas veidņu temperatūras regulatoru var aprīkot ar RS485 komunikāciju un importētu mikrodatoru vai PLC vadības sistēmu.
Vai to ir viegli uzturēt?
Eļļas tipa plastmasas iesmidzināšanas veidņu temperatūras regulatoram ir visaptveroša drošības aizsardzība un kļūdu displeja funkcijas, kas ļauj viegli veikt apkopi bez profesionālām prasmēm.
| Modelis | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Tips | Gaisa dzesēšana |
| Dzesēšanas metode | Ūdens dzesēšana |
| Vienības struktūra | Integrāls |
| Spriegums | 380V/50HZ |
| Kompresora numurs | 3 (Importēts Koplendā, ASV) |
| Trokšņa līmenis | Īpaši kluss |
| Temperatūras diapazons | 5°C-98°C (ienākošais ūdens), -30°C līdz +350°C (darba stāvoklis) |
| Dzesēšanas jauda | 12,5kw |
| Lietojumprogrammu lauki | Galvanizācija, alus darītava, dzērienu rūpnīca, pārtikas rūpniecība, valstis ar augstu apkārtējās vides temperatūru |
| Aplikācijas mašīna | Precīzijas darbgaldi |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Stāvoklis | Jauns |
| Piegādes laiks | 15-20 dienas |
| Garantija | 2 gadi |
| Pēcpārdošanas serviss | Aizjūras mašīnu serviss |
| Preču zīme | AQWK |
| Transporta pakotne | Koka futrālis |
| Specifikācija | 120 kg |
| Izcelsme | Ķīna |
| HS kods | 8419899090 |

Mūsu eļļas tipa plastmasas iesmidzināšanas veidņu temperatūras regulators ir piemērots nozarēm ar augstām temperatūras kontroles prasībām, piemēram, alus ražošanai, dzērienu un pārtikas pārstrādei, kā arī reģioniem ar augstu apkārtējās vides temperatūru. Ar daudzu gadu ražošanas pieredzi mēs piedāvājam rūpnīcas reklāmas cenas, uzticamu kvalitāti, izmantojot augstākā līmeņa komponentus, un globālu pēcpārdošanas atbalstu. Tā unikālais dizains var izturēt ekstremālu darba vidi un apmierināt dažādas ražošanas vajadzības.
AQWK ir profesionāls pelējuma temperatūras regulatoru ražotājs un piegādātājs Ķīnā. Mums ir sava rūpnīca. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.