English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK ir profesionāls apkures vadības iekārtu ražotājs un piegādātājs Ķīnā. Mums ir sava rūpnīca. Mēs piedāvājam augstākās klases ūdens veidņu temperatūras kontrolieri injekcijas nozarei par rūpnīcas cenām, lai nodrošinātu abpusēji izdevīgu sadarbību un ilgtermiņa draudzīgas biznesa attiecības. Ar CE sertifikātu un profesionālu koka iepakojumu tas ir piemērots zemas temperatūras pieprasījuma nozarēm un reģioniem ar augstu apkārtējās vides temperatūru.
Ūdens veidņu temperatūras regulators ir aprīkots ar importētiem Copeland kompresoriem no Amerikas Savienotajām Valstīm, un tas ir savienots pārī ar starptautisku zīmolu, piemēram, OMRON un FUJI, elektriskajiem komponentiem, kā arī importētiem augstas kvalitātes komponentiem, nodrošinot nepārtrauktu un stabilu darbību iesmidzināšanas veidņu ražošanas laikā un atbilst augstas precizitātes temperatūras kontroles prasībām. Izmantojot bezskābekļa vara cauruļu metināšanas procesu un apvienojot to ar 304 nerūsējošā tērauda viengabala cauruļvada konstrukciju, tas efektīvi novērš cauruļvada bloķēšanu un rūsēšanas problēmas, kā arī pagarina iekārtas kalpošanas laiku. Aprīkots ar augstas efektivitātes iztvaicētājiem un kondensatoriem, enerģijas patēriņš tiek samazināts par vairāk nekā 30%. Ilgstoša lietošana var ievērojami ietaupīt enerģijas izmaksas uzņēmumiem, līdzsvarojot efektivitāti un ekonomiju. Atbalsta apkures jaudas pārslēgšanu. 8ACH modelis ir aprīkots ar diviem kompresora galviņu komplektiem, kurus var izmantot atsevišķi vai kopā. Lai panāktu automatizētu pārvaldību, ir pieejama papildu RS485 sakaru funkcija un importēta mikrodatora/PLC vadība. Tas ir aprīkots ar pilnīgu drošības aizsardzību un kļūdu displeja funkcijām, un apkopi var viegli pabeigt bez profesionāļu palīdzības.

| Modelis: | AQ-5ACHS-12L*3 (AQ-5ACHS sērija) |
| Zīmols: | AQWK |
| Veids: | Gaisa dzesēšana |
| Dzesēšanas metode: | Ūdens dzesēšana |
| Vienības struktūra: | Integrāls |
| Spriegums: | 380V/50HZ |
| Kompresors: | 3 Copeland kompresori (importēti no ASV) |
| Jauda: | 36kw |
| Dzesēšanas jauda: | 12,5kw |
| Temperatūras diapazons: | 5°C–98°C (ienākošais ūdens) |
| Trokšņa līmenis: | Īpaši kluss |
| Pielietojuma lauki: | Iesmidzināšanas rūpniecība, galvanizācija, alus darītava, dzērienu rūpnīca, pārtikas rūpniecība, valstis ar augstu apkārtējās vides temperatūru |
| Lietošanas mašīna: | Precīzijas darbgaldi |
| Sertifikācija: | CE (nodrošināts sertifikāts) |
| Stāvoklis: | Jauns |
| Piegādes laiks: | 15-20 dienas |
| Garantija: | 2 gadu garantija, 10 gadu efektīva veiktspēja, mūža apkope |
| Pēcpārdošanas serviss: | Aizjūras mašīnu serviss |
| Preču zīme: | AQWK |
| Transporta pakete: | Koka futrālis (profesionāls iepakojums) |
| Specifikācija: | 120 kg |
| Izcelsme: | Ķīna |
| HS kods: | 8419899090 |
Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums:
Mobile/WeChat: +86-13336655820
E-pasts:sales9188@foxmail.com
nekautrējieties sazināties — mēs esam gatavi jūs apkalpot!